O NAS

Serdecznie zapraszamy do współpracy osoby poszukujące niezawodnych muzyków, podchodzących do swoich obowiązków z pełną pasją i zaangażowaniem. Wierzymy, iż uda się nam spełnić wszystkie oczekiwania organizatorów.

Jesteśmy profesjonalnym duetem Dj z Poznania, obsługującym kompleksowo różnego rodzaju imprezy w Wielkopolsce i całej Polsce. Profesjonalną oprawą zajmujemy się od ponad 25 lat prowadząc równolegle zespół muzyczny pod nazwą AdiSound. Posiadamy odpowiednie wykształcenie techniczne, co jest wyjątkowo przydatne przy przygotowaniu perfekcyjnego nagłośnienia oraz oświetlenia imprez. Wykorzystując nasze doświadczenie sceniczne, profesjonalizm oraz wiedzę rozszerzyliśmy profil działalności o profesjonalne DJ.

Najwyższą i niepodrabialną jakość dźwięku osiągamy dzięki wykorzystywaniu sprzętu pochodzącego od najlepszych producentów instrumentów oraz wzmacniaczy. Wykonujemy nasze występy muzyczne na sprzęcie tak znamienitych marek, jak: Yamaha, Shure, RCF, Sennheiser, Allen & Heath.

Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego zlecenia. Prowadzimy całe imprezy jako konferansjer proponując zabawy integrujące gości oraz starannie dobieramy muzykę do każdego zlecenia.

O NAS

Serdecznie zapraszamy do współpracy osoby poszukujące niezawodnych muzyków, podchodzących do swoich obowiązków z pełną pasją i zaangażowaniem.
Wierzymy, iż uda się nam spełnić wszystkie oczekiwania organizatorów.

kontakt

obserwuj nas